Firmamız; 10 yılı aşkın süredir, Gemi Elektroniği ve Medikal Malzemeler alanında faal olan kurucularımız tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Halen kurucuları tarafından yönetilen firmamız bir aile şirketidir.
Faaliyet alanı; Gemi Elektroniği, Gemi Acenteliği ve özellikle, medikal ürünler tıp eğitimi simülatörleri, model ve maketleri ile simülasyon laboratuvarlarının araç ve gereçleridir.
Kurulduğu günden itibaren, dürüstlük, açıklık ve süreklilik prensiplerinden ödün vermeyen firmamız, bu anlayışıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu alanda ülkemizin en dinamik, yetişmiş, birikimli personeline sahip firmamız, ülkemizin yurt genelinde servis verebilen yegâne firmalarından birisidir.

Misyonumuz

Elektronik alanda teknolojik gelişmeleri, dünya ile ülkemizde yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman ve eksiksiz karşılanacağı güvencemiz altında olacaktır.

Vizyonumuz

Satış öncesi ve satış sonrası servis hizmetlerinde çeşitliliği sağlamak, analitik çözümler sunarak pazara maliyet azaltıcı ve verimliliği arttırıcı ürün ve projeleri sunmaktır. Ayrıca sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile lider firmalardan biri olmak,  dünyadaki modern ve teknolojik medikal gelişmeleri takip ederek, ülkemizde kaliteli medikal sistemlerinin tedarikini sağlamaktır.